How to Make Stuff for Halloween

Jeśli szukasz sposobów na zrobienie rzeczy na Halloween, możesz być zaskoczony ilością opcji, które masz! Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zrobić rzeczy, które są upiornie słodkie. Po pierwsze, kup kilka plastikowych czaszek w sklepie dla dolara lub w sklepie dla rzemieślników i pomaluj je na czarno. Następnie, uzupełnij je spodkami z terakoty. Jeśli masz czas, możesz nawet użyć taśmy klejącej, aby zrobić kostium lub rekwizyt.

Jeśli masz dziecko, które jest zainteresowane tworzeniem dekoracji na Halloween, istnieje wiele opcji do wyboru. Na przykład, możesz użyć papieru, aby stworzyć pajęczynę lub nietoperza. Możesz nawet zrobić lalkę nietoperza z ruchomymi skrzydłami. Możesz nawet zrobić kolczyki z pajęczyny. Serek może być używany do tworzenia duchów, podczas gdy googly oczy są łatwo znaleźć w większości sklepów rzemieślniczych. Te pomysły na pewno sprawią, że twoje święta Halloween będą upiorne i zabawne.

Aby zrobić halloweenowe centerpieces, użyj fałszywych kwiatów do dekoracji. Możesz nawet sprawić, by wyglądały jak prawdziwe. Wystarczy przykleić kilka gałek ocznych na nich i jesteś gotowy. Kule huraganowe mogą również stanowić doskonałe centerpieces. Wypełnij je kukurydzą cukrową i świeczką, i masz zabawne centrum. Jeśli nie jesteś artystycznym typem, można kupić kilka plastikowych dyń, które są zwykle sprzedawane za $1 wokół Halloween.

Inny sposób, aby włączyć proste gałęzie stoczni do wystroju Halloween jest zrobić candy corn drzewo. Można również kleju jądra cukierków na oddziałach, koncentrując się na końcach i Vs gdzie gałęzie rozgałęzienia. Następnie zaklinuj gałęzie w styropianowym lub kwiatowym kwadracie. Gdy candy corn wyschnie, napełnij je do szklanego wazonu. Alternatywnie, można przekształcić ramy shadowbox w piękne wyświetlacze Halloween. Możesz nawet ozdobić je zabawkami Halloween.

Inny świetny pomysł na dekorację DIY Halloween nie wymaga rzeźbienia. Jeśli nie lubisz bałaganu rzeźbienia dyń, użyj kolorowej taśmy duktowej, aby stworzyć czarownicę-o-lantern bez wnętrzności dyni. Odświętny pomysł na rzemiosło na Halloween może być również wykonany ze słoików. Mod Podge i LED tea lights to kilka niedrogich materiałów, których możesz użyć do dekoracji starych słoików. Te dekoracje są zarówno łatwe do wykonania, jak i mogą być używane jako przedmioty dekoracyjne, jak również.

Innym łatwym rzemiosłem na Halloween jest robienie slime. Przepis DIY slime jest świetny dla dzieci i wymaga tylko kilku materiałów, w tym piły, farby i wstążki. Innym zabawnym projektem jest zrobienie slime w słoiku. Te kreacje slime są tańsze niż Play-doh i znacznie fajniejsze niż zielony slime dostępny w sklepach. Możesz nawet zrobić je jako prezenty i oddać je przyjaciołom lub rodzinie.

Dodanie kilku dekoracji DIY do domu to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i nadanie dekoracjom osobistego charakteru. Zamiast kupować masowo produkowane dekoracje na Halloween w sklepie dla dolara, możesz stworzyć własne dekoracje. A robiąc je samodzielnie, możesz ponownie wykorzystać przedmioty, które już masz. Proces ten jest zabawny i może stać się rodzinną tradycją! Na przykład dynia z kulą dyskotekową może być wyrzeźbiona w kształcie dysku dyskotekowego. Jeśli nie chcesz kupować dyni, spróbuj wyrzeźbić owoc lub warzywo, które posłuży jako Latarnia Jacka O’Lantera.