Jak zrobić własne zaproszenia ślubne

Masz własne pomysły na zaproszenia ślubne DIY? Dlaczego nie stworzyć ich samodzielnie i zaoszczędzić pieniądze w procesie? Możesz stworzyć swoje własne zaproszenia, tylko upewnij się, że są one spersonalizowane! Oto kilka pomysłów na zaproszenia ślubne DIY. Aby Twoje zaproszenia ślubne były wyjątkowo wyjątkowe, możesz użyć suszonych kwiatów lub prasowanych liści. Możesz również zachomikować świeże kwiaty i umieścić je na karcie akwarelowej. To spłaszczy je i przeniesie ich naturalne kolory na kartę.

Możesz zrobić własne zaproszenia ślubne, drukując je z szablonów do pobrania. Wydrukowane zaproszenia mogą być spersonalizowane poprzez wybór odpowiedniego papieru i tuszu. Ten pomysł na zaproszenia ślubne DIY może być zrealizowany w jedno popołudnie! Możesz również zdecydować się na opcje print-at-home. Jeśli masz domową drukarkę, możesz po prostu wybrać najlepsze ustawienia jakości i drukować w czerni i bieli. Kolorowy papier jest również opcją, ale jest droższy.

Wybierz schemat kolorów, który pasuje do motywu przewodniego Twojego ślubu. Większość osób dopasowuje zaproszenia ślubne i papeterię. Niezależnie od tego, czy wybierzesz inny schemat kolorów, czy też będziesz trzymać się tych samych kolorów, ważne jest, aby być zadowolonym z ogólnego schematu. Możesz znaleźć darmowe strony internetowe, które pozwolą Ci eksperymentować z modnymi odcieniami i zbudować własną, niestandardową paletę kolorów. Kilka kliknięć myszką da Ci idealne zaproszenie ślubne.

Drukowanie zaproszeń ślubnych nie musi być zniechęcającym zadaniem. Dzięki usługom online, takim jak Canva, możesz stworzyć zaproszenia swoich marzeń. Zaproszenia mają rozmiar 5×7 cali i są dostępne w wielu rodzajach papieru. Możesz wybierać spośród papieru błyszczącego, jedwabiu i papieru z odpadów pokonsumpcyjnych. Aby uzyskać jeszcze bardziej spersonalizowany wygląd, możesz również użyć zakupionych dzieł sztuki. Najlepszą częścią tej opcji DIY zaproszenia ślubne jest to, że można dostosować go w minutes.

Inny pomysł DIY zaproszenia ślubne jest stworzenie ładne koperty. Koperty mogą być drogie, więc można zdecydować się na wydrukowanie ładnej etykiety zamiast. Możesz poprosić o pomoc swoich druhen lub rodziny, aby pomóc w tym zadaniu. Podczas tworzenia kopert nie zapomnij dodać adresu zwrotnego. Możesz nawet użyć kropek kleju lub taśmy klejącej. Możesz również wydrukować RSVP i dodać specjalną wiadomość lub zdjęcie z tyłu kopert.

Poza papierem, potrzebujesz również kilku innych narzędzi, aby złożyć własne zaproszenia. Będziesz potrzebował nożyczek, które są szczególnie ostre, oraz folderu kostnego. Przyda Ci się także trymer do papieru i deski do składania kartek, dzięki którym z łatwością potniesz większe arkusze papieru. Jeśli jesteś zbyt zmęczony, aby wykonać zaproszenia samodzielnie, możesz kupić zestawy zaproszeń DIY. Możesz również kupić zestawy online i zrobić je samodzielnie.

Shutterfly to kolejna opcja dla zaproszeń ślubnych. Ta usługa pozwala na tworzenie niestandardowych zaproszeń ślubnych przy użyciu zdjęć, tekstu i grafiki. Możesz również dodać ozdoby do swoich zaproszeń, takie jak brokat. Na Shutterfly można również znaleźć różne materiały kart i opcje wykończenia. Oprócz zaproszeń ślubnych DIY, możesz również stworzyć niestandardowy stempel ślubny. Jeśli masz czas, możesz kupić ręcznie napisany znaczek ślubny w sklepie Etsy.