Jak zrobić wiosenne dekoracje

Możesz zrobić kilka unikalnych wiosennych dekoracji, które dodasz do swojego domu. Możesz stworzyć roślinną aranżację ze świeżych lub suszonych kwiatów. W przypadku świeżych kwiatów umieść je w piance kwiatowej, którą można zwilżyć. Inną popularną wiosenną dekoracją jest suszona trawa ozdobna. Ten rodzaj rośliny świetnie sprawdza się we wnętrzach rustykalnych i boho. Zrób wieniec z wykorzystaniem kolorowego wzoru kwiatowego lub użyj korony kwiatowej, aby dodać dodatkowy pop do swoich wiosennych dekoracji.

Aby udekorować okna, powieś lekkie zasłony lub stokrotki na wiosnę. Dekoracyjne papierowe motyle dodają kapryśnego dotyku do okien. W przypadku zasłon, spróbuj kwiatów zamiast warzyw. Zasłony w stylu chińskim z orchideami są szczególnie urocze. Do dekoracji na ścianach, spróbuj nowoczesnego graffiti, papierowych motyli i innych kolorowych akcentów. Stokrotki i róże tworzą urocze wieńce. Dodaj kilka kolorowych kwiatów do ścian dla świeżego wyglądu.

Drzwi wejściowe mogą potrzebować trochę dekoracji na powitanie wiosny. Po tym jak dekoracje świąteczne zostały zdjęte, możesz czuć, że twój dom jest goły. Możesz również chcieć dodać kilka dekoracji do swojego salonu lub przedniej werandy. Zieleń jest zawsze w modzie, więc możesz chcieć stworzyć centralny punkt z jadalnej lub żywej zieleni. Wieniec to świetny projekt typu „zrób to sam”, w którego realizacji mogą pomóc Twoje dzieci. Jeśli chodzi o wybór kwiatów, wybierz te z motywem wiosennym.

Możesz również udekorować swoje wejście wieńcem kwiatowym. Wykonanie wieńca kwiatowego nie jest wcale takie trudne. Wystarczy pamiętać, aby wybrać piękny układ roślin i użyć kilku akcesoriów dekoracyjnych, aby uzupełnić wygląd. Spróbuj przeszukać internet w poszukiwaniu pomysłów i inspiracji. Możesz również spróbować innego schematu kolorów i dodać trochę mchu do swojego wieńca. Oprócz świeżych tulipanów, możesz użyć różnych innych materiałów, takich jak drewniane wazony i dekoracyjne książki.

Dla bardziej rustykalnego wyglądu, możesz spróbować stworzyć artystyczną instalację używając zardzewiałych kadów z butelek po mleku. Dusty pink roses echo rustykalny wygląd, podczas gdy kolczaste białe kwiaty dodać odrobinę świeżości. Użyj uchwytu, aby przenieść wyświetlacz z pokoju do pokoju i uniknąć zapychania stołu. Innym zabawnym pomysłem na dekorację domu jest użycie kolorowej, kwiatowej tapety. Wybór tapety peel-and-stick sprawi, że będzie ona łatwa do usunięcia, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się przejść do innego schematu kolorów.

Możesz również dodać kolorowe wiatraczki do swojego ogrodzenia lub znaku powitalnego. Innym pomysłem na wiosenną dekorację jest kolorowy rainboot wypchany kwiatami. Ten projekt DIY jest łatwy do wykonania i może być tworzony przez początkujących. Jeśli nie jesteś zielonym kciukiem, możesz pomalować sadzarkę w pastelowym kolorze, aby dodać blasku do swojego domu. Korzystanie z zabytkowej filiżanki do herbaty jest również świetną bazą dla aranżacji kwiatowej na blacie.

Jeśli chodzi o przyniesienie zewnątrz do środka, wiosenna dekoracja jest wspaniałym sposobem na świętowanie nadejścia cieplejszych dni. Kwiaty, kolory i wspaniałe zapachy są kluczowymi elementami wiosennego wystroju domu. Te 35 wiosennych pomysłów na dekoracje pomoże Ci wprowadzić sezon wiosenny do Twojego domu. Dodaj świeży bukiet ciętych lub żywych kwiatów w wazonie, aby uzyskać piękny wystrój domu, który krzyczy wiosną. Kwiaty cięte mogą być również umieszczone w wazonach i umieszczone na stole konsoli.