Jak zrobić bożonarodzeniowe centrum

Z przyjemnością przedstawiamy artykuł, który powstał przy współpracy z jaktozrobiles.pl

Podczas gdy tradycyjny centerpiece wypełnia z kwiatami i choinkowymi gałęziami, świeżo ścięta roślina lub nawet granat jest uroczą, unikalną alternatywą dla wypełnienia pojemnika z kwiatami. Poinsecje i inne ozdoby w nietypowych kolorach są również piękną alternatywą dla tradycyjnych gałęzi choinkowych. Stopa srebrna taca do serwowania wypełniona magnolią, bukszpanem lub niskim naczyniem wypełnionym suszonymi grzybami półkowymi jest świąteczną opcją centerpiece.

Jeśli masz ograniczony budżet, możesz zaoszczędzić pieniądze poprzez recykling. Na przykład, można użyć recyklingu figurki świąteczne i dekoracje i wstążki. Możesz również użyć okrągłej lub kwadratowej podstawy. Świąteczne zielenie najlepiej przyciąć dłużej niż pojemnik, ponieważ mają tendencję do wypadania. Dodanie świec i innych świątecznych dekoracji doda również sezonowy akcent do twojego centerpiece. Dla dodatkowego blasku i połysku, użyj wstążki i pinecones, aby podkreślić greenery.

Po zebraniu materiałów, możesz zacząć robić swój centerpiece. Możesz znaleźć wiecznie zielone liście w swoim tylnym ogrodzie lub kupić je w kwiaciarni. Aby udekorować słoiki, możesz użyć ostrokrzewu i szyszek. Aby choinkowe centrum wyglądało bardziej świątecznie, możesz również umieścić kilka ozdób wokół szczytu. Szklana miska w kształcie choinki może być idealną opcją centerpiece na świąteczne przyjęcie!

Wybierz kolory i materiały, które pasują do Twojego stołu. Tradycyjny centerpiece jest wykonany z białego malowanego drewna lub marmurowej podstawy. Następnie dodaj szyszki sosnowe, choinki lub ozdoby. Możesz też zrobić choinkowy centerpiece z butelki po winie. Aby uzyskać rustykalny wygląd, możesz użyć butelki po winie obtoczonej w soli Epsom jako podstawy. Dodaj żurawinę i jagody do niego, aby dać mu świąteczny touch.

Białe świece mogą być również używane jako świąteczny centerpiece. Możesz umieścić je w różnych świecznikach. Sparuj je z białymi różami. Możesz również zachować ich świeżość za pomocą kwiatowych rurek do podlewania. Poinsecja to kolejny tradycyjny kwiat świąteczny. Czerwone i białe świece to piękne połączenie. Mogą być również używane w połączeniu z czerwonymi poinsecjami. Oprócz używania białych świec, możesz dodać faux poinsettias.

Papierowe drzewa to kolejny niedrogi sposób na stworzenie pięknego i niedrogiego tabletu Christmas centerpiece. Możesz również zrobić jeden przez użycie wolnego wzoru choinki. Aby zrobić papierową choinkę, będziesz potrzebował dwóch arkuszy białego kartonu w rozmiarze listowym, złożonych wzdłuż. Odrysuj na kartkach kształt choinki. Wytnij kształt za pomocą noża rzemieślniczego i odrysuj go na papierze, używając tego samego miejsca w środku. Następnie, używając igły i białej nici, wyszyj małą dziurę w środku fałdy z małym kawałkiem wstążki.

Dla współczesnego ujęcia na Boże Narodzenie, rozważ użycie drewna. Na przykład, można użyć arkuszy kory brzozowej. Możesz użyć drewna jako podstawy aranżacji, podczas gdy mniejsze elementy mogą być używane jako elementy twojego świątecznego centerpiece. Jeśli zdecydujesz się na użycie drewna, powinieneś zdecydować się na świece w szklanych słojach. Drewniany świąteczny centerpiece będzie wyglądał trochę nie na miejscu, więc upewnij się, że wybierzesz odpowiedni rodzaj drewna i użyjesz odpowiednich proporcji dla swojego stołu.